Відповідь щодо дозволу на прибудову не надійшла

Вер 11, 2015 Новини

На наш запит до Київської міської державної адміністрації щодо правомірності прибудови до навчального корпусу «Б» Національного університету харчових технологій станом на 7:00 11.09.2015 відповіді не надійшло. Нагадуємо, що відправили ми його ще 02.09.2015 о 16:19.

Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради Київської міської державної адміністрації обмежилось лише інформуванням нашої ГО про те, що відповідний запит було направлено 2 вересня 2015 – до Департаменту містобудування та архітектори КМДА та Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, а 4 вересня ще і до ПАТ «Київводоканал» та ГУ Держсанепідслужби у місті Києві. Відповідний лист надійшов нам 4 вересня 2015 року на електронну пошту.

Враховуючи, що структурні підрозділи КМДА отримують кореспонденцію в електронному вигляді за допомогою програми «Аскод», то фактична дата отримання нашого запиту Департаментом містобудування та архітектори КМДА та Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища (найпізніше) 3 вересня 2015 року, отже і в цьому випадку терміни надання відповіді вже минули.

Жодного листа від двох згаданих вище установ ми не отримали. Тож, виходить, що право нашої громадської організації на доступ до публічної інформації порушене, а вимоги діючого Закону України «Про доступ до публічної інформації» структурними підрозділами Київської міської державної адміністрації не дотримуються.

Питання щодо звернення до правоохоронних органів з огляду на порушення вимог чинного законодавства буде вирішено до понеділка 14.09.2015 року.

KMDA-na-2614