European Youth Card

slider-eyca-site

База знижок  |  Як оформити?  

EYCA – це унікальний проект, що об’єднує громадські організації з 36 країн Європи. Ця асоціація з 1987 року сприяє молодіжній мобільності та доступності товарів та послуг для молоді, що надають її партнери в Європі та всьому світу.

Зокрема, після сплати щорічного членського внеску представник молоді (віком до 30 років) отримує членську картку, яка надає йому можливість користуватись перевагами (знижками) в багатьох країнах світу від партнерів. Також, студентам денної форми навчання надається можливість отримати студентську картку – EYCA Student, що засвідчує приналежність її власника до осіб, які навчаються (учень, студент, аспірант) та дозволяє користуватись всіма перевагами, що пропонуються для студіюючої молоді в різних країнах.

Знижки надаються партнерами EYCA в різних сферах: від харчування та проживання до оренди авто та страхування. З повним переліком знижок, що надаються власникам European Youth Card можна ознайомитись на офіційному сайті проекту: eyca.org. Наразі, в базі даних партнерів, що надають знижки понад 60 тисяч пропозицій з різних країн світу.

В Україні партнером офіційного представництва European Youth Card Association є ГО «Сучасний Світ Молоді». Правила користування карткою та більше інформації про її переваги на сайті представництва EYCA в Україні.

Розмір річного членського внеску становить 200 гривень.

Європейські переваги для молоді!