Місія

Навіщо ми створили громадську організацію? Яких змін ми прагнемо? Для чого працюємо?

Ми живемо в країні, де соціальна справедливість знаходиться під великим питанням. За останні роки, ми бачимо як все складніше стає реалізувати себе у житті, отримати якісну освіту, влаштуватись на гідну роботу. Рівень життя падає, рівень надання освітніх послуг також, здоров’я нації погіршується, а змін на краще вже втомилися чекати більшість населення.

Найбільше шансів досягти успіху мають ті, хто походить із заможних родин, чиї батьки мають гарні зв’язки. Ми пам’ятаємо, як певний час у нас призначали на провідні посади людей з окремого регіону. Так не може бути надалі! Ми маємо побудувати справедливу країну, де шанс на успіх, реалізацію себе та своїх здібностей матиме кожен громадянин, незалежно від регіону походження, батьків та родичів, статку; де норми права однаково застосовуються для кожного, не дивлячись на перелік його «впливових друзів».

Наша організація покликана надати реальні механізми для самореалізації кожному, хто цього бажає, хто має на меті наполегливо працювати заради свого майбутнього та процвітання країни!

Наша діяльність та наші проекти – це крок вперед до позитивних змін, підвищення конкурентоспроможності кожного у житті та соціальної справедливості в суспільстві.

Ми не є політичною партією, але ми виступаємо за наявність політичної позиції та політичної активності у кожного громадянина. Ми вітаємо різні політичні симпатії всіх громадян, головне, щоб це об’єднувало патріотів нашої держави, рішуче протидіяли корупції, свавіллю чиновників, боролися за добробут та процвітання Народу України!

Ми виступаємо за суспільство з гідним рівнем доходів, адже воно не сприймає гречкосіїв, популістів, відроджених політичних невдах та інших пройдисвітів, які дориваючись до влади лише набивали власні кишені.

Ми за розумну націю, яка любить свій край, дбає про довкілля, власне здоров’я, виховує успішних нащадків.

Ми радо запрошуємо долучатись до нашої діяльності всіх, кому імпонує наша місія!