Оголошення закупівлі послуг

Закупівлі, Новини Лют 16, 2022

ЗАКУПІВЛЯ ТИМЧАСОВО ЗУПИНЕНА ЧЕРЕЗ ЗБРОЙНУ АГРЕСІЮ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ! Проект та закупівля поновиться відразу після нашої перемоги!

ГО «Сучасний Світ Молоді» в межах реалізації соціального проекту, мета якого – модерувати кількість спожитого алкоголю серед населення та поширити культуру відповідального споживання алкоголю, проводить закупівлю послуг на проведення кількісного вуличного опитування громадян, відповідно до встановлених типів, вимог та змісту, що відповідає нижче вказаному технічному завданню.

Технічне завдання на проведення опитування:

Тип 1. Стартове кількісне опитування мешканців міста Миколаїв стосовно періодичності вживання алкогольних напоїв, їх типів, та середній кількості за одне вживання. Період проведення – квітень 2022 року. Кількість опитуваних осіб – не менше 500 осіб. Оброблені результати мають бути надані замовнику до 30 квітня 2022 року.

Тип 2. 8 одноденних опитувань середньо статистичного мешканця міста Миколаєва, а також по одному в мм. Вознесенськ та Первомайськ стосовно 12 питань, що викладені в запропонованій організаторами анкеті. Періодичність проведення: кожного календарного місяця з травня по листопад включено з періодичністю не менше 3 тижнів між кожним. Період проведення опитувань в мм. Вознесенськ та Первомайськ – вересень 2022 року. Кількість опитуваних осіб (наданих анкет) – не менше 100 анкет. Оброблені результати мають бути надані замовнику не пізніше 21 дня після проведення опитування.

Тип 3. Фінішне кількісне опитування мешканців міста Миколаїв стосовно періодичності вживання алкогольних напоїв, їх типів, та середній кількості за одне вживання. Період проведення – кінець листопаду – початок грудня 2022 року. Кількість опитуваних осіб (наданих анкет) – не менше 500 осіб. Оброблені результати мають бути надані замовнику до 16 грудня 2022 року.

Надавач послуги має підготувати, обробити та систематизувати результати опитувань Типу 1-3 в онлайн вигляді, якщо опитування проводилось в режимі заповнення роздрукованої анкети, анкета має бути оцифрована, а її оригінал передано замовнику. Кожна анкета має бути пронумерована та персоніфікована (обов’язково: вік, стать; ім’я та сфера зайнятості – за бажанням). 

Цінова пропозиція має бути надіслана у відсканованій версії у форматі pdf, що підписана уповноваженою особою апліканта. До цінової пропозиції має бути додано гарантійний лист щодо фіксації вказаної у ціновій пропозиції вартості послуги 7 робочих днів після дня оголошення переможця тендеру. Пропозиції приймаються до 14:00 7 березня 2022 року. Розгляд пропозицій буде здійснено тендерною комісією того ж дня, переможець(і) будуть визначені відповідно до лотів:

  1. Тип 1 + Тип 3 опитування;
  2. Тип 2 опитування. 

Переможець тендеру буде оголошений не пізніше 11:00 9 березня 2022 року на сайті ssm.in.ua та надсиланням електронного листа переможцю.

Договір на надання послуг буде підписаний з переможцем (-ями) впродовж 7 робочих днів після його (їх оголошення).