Визначились кращі знавці історії серед школярів

29 березня 2016 року в червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінал трьох Всеукраїнських олімпіад «Європейські студії», «Сполучені Штати Америки: минуле та сьогодення» та «Іспаномовні країни». ГО «Сучасний Світ Молоді» виступила співорганізатором перших двох з них, разом з Історичним факультетом університету та іншими партнерами.

Голова ГО «Сучасний Світ Молоді» Владислав Шелоков також працював у журі Всеукраїнської олімпіади «Європейські студії».

«Зараз у Вас найкращий період у житті: Ви молоді та перспективні, куди б Ви не спрямували свій рух – скрізь на Вас чекає успіх, за умови плідної роботи! Ця олімпіада – прекрасна нагода проявити себе та отримати прекрасний досвід», – зазначив Владислав, звертаючись до фіналістів трьох інтелектуальних змагань.

Після визначення переможців відбулося нагородження кращих учасників. Наша громадська організація, як співорганізатор Всеукраїнських олімпіад: «Європейські студії» та «Сполучені Штати Америки: минуле та сьогодення», вручила кожному їх учаснику чудові подарунки: книги Гюнтера Паулі «Синя економіка», що були надані Фондом «Скорочення ризиків», сувенірні футболки ЄС в України та годинники, що були надані Представництвом Європейського союзу в Україні. А переможці олімпіад додатково отримали карту European Youth Card та сертифікат на безкоштовну консультацію стосовно аспектів фінансової грамотності, що були надані компанією OVB Allfinanz.

Після церемонії нагородження на школярів чекала цікава екскурсія містом, яку організували представники Історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.