Налагодження співпраці зі студентством

13 березня 2015 року в офісі організації “Рух за справедливість” відбулася Skype-конференція в якій з одного боку взяли участь громадські активісти міста Києва, а з іншого – професорсько-викладацький корпус та студенти Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (м.Івано-Франківськ). Серед запрошених експертів участь в онлайн-зустрічі взяв голова ГО «Сучасний Світ Молоді» Владислав Шелоков.

В процесі дискусії піднімалися питання реформ в освіті та в економіці, велику увагу приділили обговоренню взаємодії з владою, створення нових робочих місць та оподаткування. Окремо, учасники окреслили необхідність підготовки студентів до подальшого працевлаштування через організацію програм стажувань із залученням міжнародних інституцій.

Зокрема, Владислав анонсував спеціальні тренінги для студентської молоді, що будуть проведені силами активістів ГО «Сучасний Світ Молоді» та нададуть студентам початкові навички здійснення підприємницької діяльності для започаткування власної справи. Крім того, голова нашої організації обговорив з учасниками варіанти пільгового кредитування студентів для сплати за навчання, стан матеріально-технічного забезпечення лабораторій та навчальних аудиторій університету та шляхи його покращення.

Учасники домовились про активізацію співпраці між колективом університету та запрошеними активістами і їх громадськими організаціями для вирішення нагальних питань що постають сьогодні перед вищою школою України.

Висловлюємо особливу подяку професору Ірині Григорівні Ткачук, Заслуженому діячеві науки і техніки України, доктору економічних наук за сприяння в проведенні корисного та змістовного спілкування.