Музей гетьманства став партнером EYCA

Mузей гетьманства

В рамках розвитку проекту European Youth Card в Україні, сьогодні відбулось укладання договору про надання знижки власникам картки EYCA в Музеї гетьманства, що знаходиться в місті Києві.

Підписання договору відбулось під час візиту голови ГО “Сучасний Світ Молоді” Владислава Шелокова до історичної будівлі, де розміщується музей з унікальною експозицією.

Відсьогодні власники карток EYCA та EYCA Student отримають 50%-ву знижку на вхідний квиток до музею.

Музей гетьманства – це державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, осередок пам’яток матеріальної та духовної культури пов’язаних з історією та традиціями козацько-гетьманської доби.
Музей міститься у будинку-пам’ятці архітектури кінця ХVІІ – з надбудовами в ХІХ ст., відомому в Києві як “будинок Мазепи”. Який було відреставровано за рахунок фінансування Київської міської державної адміністрації, Благодійного Фонду Івана Мазепи. Важливу роль у цьому процесі відіграли представники української діаспори, провідне місце серед яких посідав визначний український громадський діяч із США Маріян Коць.
Основними завданнями Музею є збереження, комплектування, вивчення і використання пам’яток історії та культури України козацько-гетьманської доби та висвітлення проблем державотворення в Україні.
І з часу свого заснування Музей активно працює над поставленими проблемами: проводяться численні історико-тематичні, художні виставки, науково-практичні конференції, дискусії, громадські і мистецькі заходи. Періодично відбуваються засідання дискусійного клубу “Гетьманська вітальня”. Постійно діють наукові виставки “Гетьман Іван Мазепа”, “Пилип Орлик – Гетьман, автор першої демократичної конституції України” і “Павло Скоропадський та Українська держава 1918 року”.

Фонди Музею налічують понад 8 500 музейних предметів.