Запрошуємо на форум лідерів освіти

28 січня 2016 року в конференц-залі київського готелю «Русь» о 10:00, відбудеться Перший Всеукраїнський Форум Лідерів Освіти. Захід проводиться за участі представників приватного інституту «Міжнародний Інститут Розвитку Інтелекту», заснованого у Республіці Корея та запровадженого у багатьох країнах світу. ГО “Сучасний Світ Молоді” виступає партнером події.

До участі в форумі запрошені ректори вищих навчальних закладів України, професори, директори шкіл, судді, представники КМДА, КМЦ, Департаменту освіти і науки тощо.

Вступаючи до університетів, молоді люди ставлять собі за мету здобути конкурентну освіту, яка б дала можливість реалізувати себе в житті та досягти успіху. Проте, як доводять реалії сьогодення, вища освіта не завжди є гарантом успішної кар’єри та подальшого добробуту. Багато юнаків та дівчат по закінченню престижних університетів намагаються втілити свої кар’єрні амбіції, але інколи зазнають невдач, через що відчувають зневіру у власних можливостях. Втрата моральних цінностей, невпевненість у своєму майбутньому приводять молодь до неабиякого морального та культурного занепаду. Вища освіта дає студентам знання, проте не передбачає укріплення моральних цінностей та напряму не закликає до свідомого вибору здорового способу життя. Перший всеукраїнських форум лідерів освіти за підтримки Міжнародного інституту розвитку інтелекту (англ. International Mind Education Institute, далі IMEI), пропонує українській системі освіти свіжий погляд на вирішення цієї нагальної проблеми сьогодення. Міжнародний інститут розвитку інтелекту, заснований видатними діячами у сфері освіти та вихованні молоді, допомагає знайти студентам своє місце у суспільстві, сформувати чітку життєву позицію, виховати та розвинути лідерські якості, що стає запорукою справжнього успіху.

Подібні форуми вже проводились в багатьох країнах світу й довели свою ефективність. Вони пропонують відкриту конвенцію взаємообміну між ректорами  університетів для виявлення сутності проблем, що виникають у системі вищої освіти, пошуку шляхів їх подолання та створення мережі міжнародного кооперативного обміну.

Головною метою форуму є обговорення стратегії формування моральних та інтелектуальних цінностей у сучасної молоді.

План форуму:

На першій частині розглядатимуться приклади успішного виховання особистості, виходячи з потреб сучасного суспільства. З доповіддю виступить заступник ректора інституту IMEI, професор Пак Ян Су (Південна Корея, м. Сеул).

На другій частині проведення аналізу проблем сучасної спільноти та обговорення шляхів запровадження системи розвитку інтелекту в українських вишах.

Кава-брейк.

Третя частина проводитиметься у вигляді обговорення нових напрямків розвитку особистості в світлі сучасних та майбутніх суспільних трансформацій. Загальний час проведення форуму 4 годин.

Запрошуємо Вас долучитись до процесу виховання свідомої інтелектуальної молоді України взявши участь у першому відкритому Всеукраїнському Форумі Лідерів Освіти.

Для більш детального ознайомлення та реєстрації звертайтеся:

Представник ІМЕІ в Україні
Андрій Міфтахов
тел. (063) 790 – 92 – 57, (097) 255 – 72 – 75.
e-mail: man_imei@ukr.net