GREEN FUN FEST – творчий погляд на вторсировину

GREEN FUN FEST

20 лютого 2016 року в просторі IZONE ви поглянете на вторсировину через призму творчості і фана. Побачите, що в Україні та світі роблять з нібито «сміття», дізнаєтеся, як з ПЕТів, тетрапак, скла, шин створюються нові прекрасні речі, народжуються соціальні та арт-проекти, які перетворюються в глобальні компанії. А найголовніше, ви отримаєте справжні лайфхаки для дому, творчих майстерень та бізнесу.

Покажемо, розповімо, навчимо!

Простір IZONE на Green Fun Fest – це різні зони з особливим втіленням fun-концепції: Лекторій, Lab, Відеозона nonstop, Движ-zonа, Relax-зона і маркети!

У лекторії ви дізнаєтеся, як перетворити звичайне сортування відходів будинку в творчий процес, як вплинути на комфорт і життя в місті, що стоїть ctrl + C за кордоном, щоб ctrl + V в Україні, і навіть як пов’язані світові кутюр’є і вторсировина. Lab продемонструє найрізноманітніші технології роботи з вторсировиною, які є в Україні і закордоном. Відеозона nonstop – це крутий мікс ідей, сміливості, простоти. У движ-zone можна фестивалити від душі. Тут ігри, виставки, квести, майстер-класи та навіть виступи крутих команд з міжнародним ім’ям! Relax-зона пробудить в кожному з вас поета і наповнить душу передчуттям весни під чарівні звуки глюкофонов. Маркети на нашому Green Fun Fest – це історія, як заробити на тому, що хотілося викинути. Це безліч ідей, простих як клацання пальця. Беріть і користуйтеся.

Green Fun Fest – це місце, де об’єднуються зусилля приватних ініціатив, громадських організації та великих компаній. Цей фестиваль включає в кожному його особистий рівень екосвідомості. Ніякого стресу, ніякого «Ми всі помремо, якщо не будемо сортувати”. Це нудно. Ми підходимо до вторсировини з погляду фана, розваг і потужного фінансового потенціалу.

Кожному з вас ми придумаємо і подаруємо можливість відпочити і надихнутися, щоб запалити цю весну!

Ви щось вирішили викинути? Перетворіть це на об’єкт захоплення і наслідування! Творіть разом з нами!

GREEN FUN FEST на Facebook!

Адреса: Київ, вул. Набережно-Лугова, 8, Izone

Контакти організаторів GREEN FUN FEST: 093-94-26-004, Олена.