GREEN FUN FEST – розумне поводження зі сміттям

GREEN FUN FEST - розумне поводження зі сміттям

Приходьте 20 лютого на GreenFunFest – перший фан-фестиваль про вторинну сировину. Ви дізнаєтесь про успішні екопроекти й ініціативи, що реалізовані як закордоном, так і в Україні.

У програмі 10 майстер-класів та 20 лекцій, під час яких ви отримаєте відмінну колекцію простих і ефективних лайфхаків, які навчать відокремлювати пластик від паперу, збирати сонячний колектор з підручних засобів і заробляти на тому, що зазвичай викидають.

В рамках фестивалю відбудеться лекція голови ГО “Сучасний Світ Молоді” Владислава Шелокова щодо комунікації з комунальними службами заради позитивних змін в міському середовищі.

Багато ідей соціальних проектів і екобізнесу можна і потрібно реалізовувати в нашій країні. І на цьому фестивалі ви знайдете ідеї, адекватних однодумців і досвідчених партнерів. І, звичайно ж, ціле море фану та розваг: lab, фудкорти, маркети, виставки, мім-перфоманси, виступи музикантів, фотозона від Pink, квест від «ЗАМКНЕНІ».

Фестиваль пройде в просторі Izone, в 5 хвилинах від ст.м. Тараса Шевченка, за адресою Набережно-Лугова, 8.

Вхід – 50 грн. Дітям до 12 років – вхід безкоштовний. Квитки можна на вході і вже зараз на concert.ua. Більше про фестиваль можна дізнатися тут.

Що зробити зі «сміттям»? Покажемо, розповімо, навчимо!

GREEN FUN FEST - розумне поводження зі сміттям
Green Fun Fest
GREEN FUN FEST - розумне поводження зі сміттям
Green Fun Fest

GREEN FUN FEST – фестиваль про свідоме поводження з вторсировиною.