Розкриття основ тележурналістики

20.06.2015 року Перший молодіжний шкільний портал «Світ Молоді» проведе другий урок проекту «Школи журналістики» на тему: «Тележурналістика». Спікером заняття виступить провідний тележурналіст Телевізійної служби новин, а сам урок традиційно поєднуватиме теорію з практичними завданнями.

Варто зазначити, що кожне нове заняття проекту «Школа журналістики від Світу Молоді» доторкається до нового напрямку в сфері журналістики, а сам проект має на меті укріпити творчі починання молодих медійникі завдяки якісному спілкуванню з професійними журналістами – вчителями нашої школи. Кожне заняття триває не більше 2 годин, а домашнє завдання не тільки закріплює матеріал, але й завжди є вкрай цікавим та творчим. При чому, навчання в школі безкоштовне, а сам проект розрахований на учнівську аудиторію віком від 12 до 16 років. Кожен новий раз на урок потрапляють 15 учнів, які першими прокоментували анонс школи на порталі Світ Молоді, решта – можуть стати заочними слухачами уроку (вони отримають теоретичний матеріал та домашнє завдання на електронну пошту).

Другий урок школи відбудеться в музей-квартирі Павла Тичини, що на вул. Терещенківській, 5. Запис на урок вже завершено, проте ще можна стати його заочним слухачем.