Зробимо 5 км за Литву! (оновлено)

7 червня 2015 року о 9:00 на Трухановому острові вперше в Україні відбудеться пробіг «5 кілометрів за Литву». Ця аматорська спортивна традиція була започаткована кілька років тому Литовськими молодіжними громадами Естонії та Фінляндії. Акція полягає у символічному пробігу дистанції в 5 кілометрів представниками литовської діаспори та усіма бажаючими, хто вважає себе приятелем литовців та Литви.

Литовська республіка є відданим другом українського народу та переконаним лобістом євроінтеграційних прагнень України. Народи наших країн пов’язані між собою спільною багатовіковою історію та тісними культурними і родинними зв’язками.

Організатори пробігу – Київське товариство литовської культури ім. Майроніса за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні.

Партнери заходу: ГО «Сучасний Світ Молоді», Патентне бюро «Др. Еміл Бенатов та Партнери», ТОВ «Шакотис-Україна» та ТОВ «Новус-Украіна».

Для участі у заході потрібна реєстрація, що є доступною до 5 червня 2015 р. за посиланням: http://www.5uzlietuva.com/registracija.html.

Зустрічаємось 07.06.2015 о 8:30 на Трухановому острові (біля Пішохідного мосту).

Докладну інформацію про захід та карту траси пробігу можна отримати за посиланням https://www.facebook.com/events/629033657233108/.

Довідки та інформацію для ЗМІ можна отримати за телефоном 063 884 5067, pr@benatov.kiev.ua (Мальвіна Шинкарчук).

https://www.youtube.com/watch?v=j7gSINuWMOI